Loading...
Zaproszenie na targi2020-09-02T09:37:11+00:00

Zaproszenie na targi

Zapraszamy do udziału w 33. edycji Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej które, jak co roku, będą dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych. Nie musimy podkreślać, jak jest to ważne dla gospodarki, szczególnie w aktualnej sytuacji.

Na Państwa odwiedziny czeka ponad 250 wystawców, którzy chcą pokazać jak się rozwijają i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach prezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki jak i bardzo wiele firm oferujących aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Jest też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym ODZ ZIAD Bielsko-Biała SA.

Jako organizatorzy, dołożyliśmy wszelkich starań aby te targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma od nas bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Niewątpliwie dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.

Targi objął swym Honorowym Patronatem Minister Klimatu
a Partnerem Strategicznym jest, tradycyjnie już, TAURON Dystrybucja S.A.

KONKURS: „na najbardziej energetyczną fotografię”. Zwiedzający, którzy do dnia 20 września br. na adres marketing@ziad.bielsko.pl prześlą najciekawsze fotografie z pobytu na ENERGETAB 2020 – wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami o łącznej wartości 5000 zł.

UWAGA ! : Zwiedzających prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie energetab.pl ,aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych.

Na powyższej stronie znajdują się też szczegółowe informacje, jak plan targów, w tym wjazdów i parkingów, wykaz wystawców, Regulamin dla Zwiedzających czy  zasady zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom targów, itp.
„..Świat Energetyki zaczyna się w Bielsku-Białej…”